Masterpieces

Masterpieces – sejf staje się sztuką
Masterpiece – tak można nazywać sejf, który działa jak magnes dla oka i podkreśla luksusową atmosferę mieszkania. Sejfy pozostawiły daleko za sobą swój szary wizerunek, stając się przedmiotem stylowym, symbolem dobrego gustu i osobistego stylu. Sejfy – jeśli sobie tego tylko zażyczymy – stanowią dzisiaj o wiele więcej niż „wyłącznie” bezpieczne miejsce przechowywania zegarków, biżuterii, sztuki, gotówki i dokumentów. Ekskluzywna marka „Signature Safes by HARTMANN” otwiera całkowicie nowy świat możliwości: Sejfy, które są w każdym calu dopasowane do indywidualnych wymagań klienta. Wyjątkową rolę odgrywają tutaj „Masterpieces”. Są absolutnie indywidualne, na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypominają sejfów i spełniają dzięki temu także wymagania największych indywidualistów.

Sejfy dla wszystkich tych, którzy kochają wyjątkowość
HARTMANN TRESORE zalicza się od wielu dekad do wiodących oferentów sejfów w Europie i na Środkowym Wschodzie. Kompleksowa paleta ofertowa rozpoczyna się od sejfów wszelkiego typu dla sektora prywatnego i komercyjnego, a kończy na drzwiach pancernych i pomieszczeniach sejfowych. Perfekcyjne połączenie bezpieczeństwa i piękna stanowi marka „Signature Safes by HARTMANN”. Wszystkie sejfy tej serii są unikatami wykonywanymi zgodnie ze specjalnymi życzeniami klientów, w szczególności są to sejfy na zegarki i sejfy na biżuterię dla osób, które także w zakresie bezpieczeństwa stawiają na wyjątkowość i swój osobisty styl. Główną atrakcją edycji są "Masterpieces", czyli eleganckie sejfy, które w ekskluzywny sposób podkreślają indywidualizm i specjalne upodobania klienta. Masz już swoje własne pomysły co do swojego prywatnego arcydzieła? Chętnie porozmawiamy z Tobą o tych pomysłach. Najpierw możesz się oczywiście zainspirować kilkoma sejfami, które wyprodukowaliśmy dla naszych klientów. Wyjątkowym egzemplarzem jest przykładowo sejf „Egoiste”, zaprojektowany przez projektanta mody Miklósa Schiffera. W owalnym sejfie połączono szlachetne drzewo wenge i ręcznie obszywaną skórę w kolorze kremowym. Sejf oferuje liczne schowki, szuflady i rotomaty, a dzięki temu dużo miejsca na drogocenne zegarki i biżuterię, ale także inne wartościowe przedmioty lub szczególne pamiątki. „Egoiste” może służyć Twojemu własnemu sejfowi i prywatnemu arcydziełu jako wzór i pomysłodawca.

Ekstrawagancki, a mimo tego bezpieczny
Do najbardziej ekstrawaganckich sejfów, które do tej pory opuściły nasz warsztat jako Masterpieces należy z pewnością sejf „Undercover”, lakierowany na czerwono egzemplarz, stylizowany na wzór maski samochodu sportowego. Drzwi do sejfu schowane są pod pokrywą. Innowacyjny biometryczny system zamykania na odcisk palca, otwierany jest jedynie jednym przeciągnięciem palca po czytniku. Jest to prawdziwy sejf dla mężczyzny, który był wierny swojej żądzy niezwykłych wrażeń, a mimo tego postawił na bezpieczeństwo. Mamy jednakże jeszcze wiele innych możliwości. Nasze arcydzieło „Python” urzeka swoim obiciem imitującym skórę węża, szklanym dnem, starannie wyposażonymi, przestronnymi szufladami i kompleksowym oświetleniem LED. W tym eleganckim sejfie znajdziemy sześć rotomatów. W przeciwieństwie do niego „Duch czasu” – jak sama nazwa wskazuje – jest całkowicie pod znakiem czasu: 56 rotomatów oferuje miejsce na obszerną kolekcję zegarków, która ma za drzwiami pancernymi bezpieczne i równocześnie absolutnie reprezentacyjne miejsce. Pomimo rzucającego się w oczy kształtu, we wszystkich naszych arcydziełach bezpieczeństwo zawsze stoi na pierwszym miejscu. Oczywiście, HARTMANN TRESORE dba również o profesjonalną dostawę, ustawienie i montaż Twojego sejfu. Sejf wolnostojący, o luksusowym wyglądzie a przez co rzucający się w oczy musi zostać dobrze zabezpieczony, aby był nieosiągalny dla włamywaczy.

Popuść wodze fantazji!
HARTMANN TRESORE jest w stanie perfekcyjnie zrealizować każde życzenie klienta – uwzględniając konieczne aspekty bezpieczeństwa. Jak wyobrażasz sobie swój sejf? Czy powinien mieć konkretny rozmiar i kolor, aby harmonizował z Twoim wystrojem wnętrza? Czy powinien być obłożony jakimś specjalnym drewnem imitującym ekskluzywną szafę? Chciałbyś pozłacaną albo platynową armaturę, rzucający się w oczy wygląd skóry czy też front ze szkła pancernego, ponieważ za drzwiami skrywane jest coś, co chciałbyś chętnie pokazywać? A może życzysz sobie sejf skonstruowany jak kolorowe dzieło sztuki, które będzie harmonizowało z nowoczesnym i stylowym wystrojem? Masterpiece nie musi absolutnie wyglądać jak sejf! Ani obudowa zewnętrzna, ani też wnętrze Twojego sejfu. Rozwiń swoje pomysły – pomożemy Ci w tym, aby stały się rzeczywistością!

Twój sejf Masterpiece – Zwierciadło Twojej osobowości
To, co schowasz w sejfie wykonanym indywidualnie dla Ciebie, zależy oczywiście wyłącznie od Ciebie, jednakże podczas planowania powinieneś się zastanowić, które osobiste „skarby” chciałbyś zabezpieczyć w swoim sejfie i jak dużo miejsca na to potrzebujesz. Często konstrukcja sejfu wynika z wymagań, jakie ma spełniać jego wnętrze. Pomyśl przy tym także trochę o przyszłości. Czy sejf musi mieć miejsce na rotomaty, czy też wystarczające są szuflady? A może chcesz przechowywać w sejfie głównie klejnoty i biżuterię, na które potrzebujesz wiele małych i płaskich szuflad, które są odpowiednio wyposażone? Potrzebujesz wysuwanych półek na wartościowe monety i medale? Ewentualnie półek na albumy kolekcjonerskie? Jeśli na przykład chcesz przechowywać w sejfie także ważne dokumenty i materiały, praktyczna będzie półka o wysokości segregatora. Chętnie omówimy możliwości wspólnie z Tobą – przecież Twój sejf ma być doskonale wyposażony i dopasowany do Twoich potrzeb!

 
 

O naszych sejfach Masterpieces

Sejfy tak wyjątkowe, jak ich właściciel – to są właśnie sejfy Masterpieces. Wykonane na zamówienie, niezwykle wyjątkowe sejfy dla osób, które także w temacie bezpieczeństwa kładą nacisk na własny styl i osobowość.

Masterpieces nie pasują do żadnego schematu, jednak mimo to mają wyjątkowe cechy swojego właściciela, pokazują jego własny charakter i szczególne, indywidualne upodobania. Chętnie urzeczywistnimy wspólnie z Tobą Twój unikatowy sejf Masterpiece!

Twój sejf Masterpiece - wyjątkowy sejf dla wyjątkowej osobowości.

 

 

 
 

INDIWIDUALNY DESIGN

Nieważne, czy chodzi tu o sejf na zegarki, sejf na biżuterię czy też o sejf Masterpiece – wykonamy sejf, który będzie w każdym detalu odpowiadał Twoim osobistym upodobaniom.

 

 

WYSOKIE BEZPIECZENSTWO

SEJFY HARTMANN są sprawdzane i certyfikowane przez niezależne instytuty, zgodnie z normami europejskimi i dostępne są we wszystkich klasach bezpieczeństwa.

 

 

MASTERPIECES

Wyjątkowe sejfy – oto nasze Masterpieces. Tak różnorodne, jak osoby, dla których zostały skonstruowane.

 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy również otwarci na uwagi i sugestie.

HARTMANN TRESORE GROUP

HARTMANN TRESORE AG
Headquarters Germany

HARTMANN TRESORE France S.A.R.L.

3 rue de la Louvière
BP 77
78 512 Rambouillet Cedex
+33 134571155
info@signature-safes.fr
www.signature-safes.fr

HARTMANN TRESORE Italia Srl

Via Benedetto Brin, 12
20149 Milano
+39 0243981634
info@signature-safes.it
www.signature-safes.it

HARTMANN TRESORE Polska Sp. z o. o.

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa
+48 22 850 4045
info@signature-safes.pl
www.signature-safes.pl

HARTMANN TRESORE Schweiz AG

Pflanzschulstrasse 3
8411 Winterthur
+41 443503955
info@signature-safes.ch
www.signature-safes.ch

HARTMANN TRESORE Middle East LLC

P.O. Box 102761
Gold & Diamond Park,
Sheikh Zayed Road
Building 5, Shop R - 003
Dubai – United Arab Emirates
+971 4 380 8099
+971 4 338 5859
info@signature-safes.ae
www.signature-safes.ae


*Pole obowiązkowe

Dziękujemy za Państwa zapytanie.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej, jak to możliwe.
Zespół HARTMANN TRESORE