SIGNATURE SAFES
EGOISTE

To ręcznie wykonane arcydzieło pasuje do domu dżentelmena i jego stylu życia. Pokrycie z ciemnego drewna wenge z kremową, szytą ręcznie skórą tworzy harmonijną spójność, która potęguje wrażenie osobistego, wyróżniającego się sejfu luksusowego.

MASTERPIECES

Sejfy tak wyjątkowe jak ich właściciele – to opisują nasze Masterpieces. Budowane na zamówienie, bardzo nietypowe sejfy dla wymagających klientów, którzy bezpieczeństwo traktują również jako kwestię stylu i osobistego gustu.

Na pierwszy rzut oka to sejfy trudno rozpoznawalne, a każdy z nich nosi unikalny, indywidualny rys właściciela, jak też daje wgląd w jego gusta i charakter.

Nasze arcydzieła nie podążają za żadnym ustalonym schematem, ale mają niepowtarzalny cechy ich właścicieli, pozwalają zajrzeć w ich osobowości i specjalne, indywidualne preferencje. Pozwól nam popracować z Tobą, aby stworzyć Twój osobisty sejf
Masterpiece.

UNDERCOVER

ZEITGEIST

sejf1

Undercover

Dla mężczyzny, który uwielbia żyć dniem dzisiejszym i nie stracił ducha przygody. Ten sejf wygląda jak maska samochodu, osadzona na sześciu felgach. Po otwarciu obudowy ukazują się drzwi zaprojektowane jako osłona silnika, w której kreatywnie zamontowano uchwyt i skaner odcisków palców (składnik biometrycznego układu zamykania).

Sejf w kolorze jaskrawej, błyszczącej czerwieni wyłożony jest wewnątrz czarną skórą z czerwonym pikowaniem.

 • trzy rotomaty, szuflada,
 • oświetlenie wnętrza LED,
 • zamek elektroniczny układem biometrycznym na odcisk palca.

powrót

sejf2

Python

Miłośnikom tego, co niezwykłe i wyjątkowe, spodoba się ten sejf o wyglądzie skóry węża, wewnątrz obity prawdziwą skórą koloru kremowego. Wystrój równoważą chromowane aplikacje i wyściółka szuflad z kremowo-białego aksamitu.

 • sześć rotomatów,
 • pięć szuflad z przegródkami, niektóre z uchwytami na pierścionki,
 • dwie regulowane półki szklane,
 • chromowane okucie i aplikacje,
 • oświetlenie wewnętrzne LED.

powrót

sejf3

Zeitgeist

Ten sejf to spełnienie marzeń każdego kolekcjonera zegarków, który pragnie przechowywać swoje najcenniejsze przedmioty w imponującym stylu przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa.

Okładzinę z polakierowanego na wysoki połysk, ciemnobrązowego drewna eukaliptusa uzupełniają chromowane elementy ozdobne. Drzwi ze szkłem pancernym udostępniają widok wnętrza sejfu, pokrytego w całości białą, włoską skórą cielęcą. W górnej i dolnej części znajduje się po 28 rotomatów dla najpiękniejszych czasomierzy, w środku zaś uzupełnia wnętrze iPad i sześć szufladek, także wykonanych z drewna eukaliptusowego i wyłożonych skórą.

 • 56 rotomatów,
 • zdalnie sterowane oświetlenie wewnętrzne LED,
 • iPad Air 2 z ładowarką,
 • zamek elektroniczny z układem biometrycznym na odcisk palca.

powrót

MINIMALISTE

sejf4

Minimaliste

Sejf dla entuzjasty czasomierzy. Wykończony efektowną, perłowo-złotą farbą z wysokim połyskiem, lakierowanym drewnem orzecha i bordową wyściółką z aksamitu.

 • okładzina zewnętrzna z płyty dekoracyjnej według życzenia klienta,
 • obicie części wewnętrznej drzwi ze skóry stębnowanej,
 • minimalistyczne wzornictwo,
 • cztery półki na osprzęt broni, zamykany skarbczyk,
 • 3-10 uchwytów na broń z płyty dekoracyjnej i z wkładem skórzanym,
 • chromowane rygle,
 • ukryte oświetlenie wnętrza LED.

powrót

sejf5

Egoiste

To ręcznie wykonane arcydzieło pasuje do mieszkania dżentelmena i jego stylu życia. Okładzina z ciemnego drewna wenge i kremowa, ręcznie szyta skóra tworzą harmonijną zgodność, która podkreśla suwerenność osobistego i wyróżniającego się sejfu luksusowego.

 • lakierowane drewno wenge z chromowanymi aplikacjami,
 • wnętrze ze skóry koloru beżowego,
 • 16 rotomatów,
 • • oświetlenie wewnętrzne LED.

powrót

MASTERPIECE – SEJF JAKO DZIEŁO SZTUKI

Masterpiece – zasłużona nazwa dla stylowego, przyciągającego wzrok sejfu, który podkreśla luksusową atmosferę Twojego salonu. Sejfy już dawno pozbyły się negatywnego wizerunku, by stać się artykułami modnymi, wyrazem dobrego smaku i osobistego stylu. Dziś – jeśli tylko chcesz – sejfy są czymś więcej niż „tylko” bezpiecznym miejscem przechowywania zegarków, biżuterii, dzieł sztuki, gotówki i dokumentów. Marka „Signature Safes by HARTMANN TRESORE” dla koneserów, otwiera całkiem nowe horyzonty i nieskończone możliwości: sejfy dostosowane do indywidualnych wymagań klientów – aż do ostatniego szczegółu. Szczególną rolę odgrywają tu „Masterpieces”. Są one absolutnie niepowtarzalne, na pierwszy rzut oka w ogóle nie wyglądają jak sejfy i dlatego spełniają wymagania nawet najwybredniejszych indywidualistów.

SEJFY DLA LUBIĄCYCH TO, CO NIEZWYKŁE

Od dziesięcioleci HARTMANN TRESORE jest jednym z wiodących dostawców sejfów w Europie i na Bliskim Wschodzie. Bogata oferta Spółki obejmuje wszystkie rodzaje sejfów do użytku prywatnego i firmowego po drzwi skarbcowe i skarbce. Doskonałe połączenie bezpieczeństwa i piękna stanowią jednak „Signature Safes by HARTMANN TRESORE”. Wszystkie sejfy z tej serii to wyjątkowe egzemplarze wytworzone zgodnie ze specjalnymi wymaganiami klienta. Głównie są to sejfy na zegarki i biżuterię dla osób, których zamiłowanie do wyjątkowości i osobistego stylu rozciąga się również na kwestie bezpieczeństwa. „Masterpieces” to szczytowe osiągnięcie tej edycji: eleganckie sejfy, które po mistrzowsku wyrażają indywidualność i szczególny gust właściciela. Może masz już jakieś pomysły na swoje prywatne arcydzieło? Chętnie je z Tobą przedyskutujemy. Najpierw jednak daj się zainspirować niektórymi sejfami, które już zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy dla naszych klientów. Znakomitym przykładem jest „Egoiste” – dzieło projektanta mody Miklósa Schiffera, Ten owalny sejf powstał z połączenia szlachetnego drewna wenge i kremowej, ręcznie szytej skóry. Mieści liczne półki, szuflady i rotomaty – dzięki temu zapewnia dużo miejsca nie tylko na cenne zegarki i biżuterię, ale także na inne kosztowności czy szczególne pamiątki. „Egoiste” może z łatwością służyć jako inspiracja i wzór dla Twojego własnego sejfu.

NIEPOWTARZALNIE I BEZKOMPROMISOWO

Jednym z najbardziej niezwykłych sejfów “Masterpiece”, jakie kiedykolwiek opuściły naszą firmę, jest bez wątpienia model „Undercover” – wspaniały przedmiot pomalowany na czerwono w kształcie zgrabnej maski samochodu wyścigowego. Drzwi sejfu kryją się za tą osłoną. Innowacyjny zamek biometryczny na odcisk palca uruchamia się przesunięciem palca po skanerze. Właściwy sejf dla mężczyzny, który zachował ochotę do przygód, ale nadal stawia na niezawodne bezpieczeństwo. Istnieje jednak wiele innych możliwości. Nasze arcydzieło „Python” imponuje skórzaną okładziną imitującą skórę węża, szklanymi półkami, starannie zaprojektowanymi, przestronnymi szufladami i bogatym oświetleniem wnętrza. W tym eleganckim sejfie mieści się również sześć rotomatów. „Zeitgeist” zaś zgodnie z nazwą – „Zeit” to po niemiecku „czas”, a także „wiek, epoka” – jest w całości poświęcony czasowi i zegarkom: 56 rotomatów zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla obszernej kolekcji czasomierzy, której walory można bezpiecznie pokazać za drzwiami ze szkła pancernego. Nasze „arcydzieła” wyglądają wprawdzie wyjątkowo, ale wszystkie oferują przede wszystkim bezpieczeństwo. HARTMANN TRESORE gwarantuje fachową dostawę, posadowienie i zakotwienie. Zwłaszcza sejf rzucający się w oczy musi również być dobrze zabezpieczony, aby próba włamania nie miała szans powodzenia.

PUŚĆ WODZE FANTAZJI

HARTMANN TRESORE – z uwzględnieniem istotnych technicznych aspektów bezpieczeństwa – realizuje perfekcyjnie każde wymaganie klienta. Jak wyobrażasz sobie Twój sejf? Czy ma mieć określoną wielkość lub kolor, aby pasował do wystroju wnętrza? Czy powinien mieć okładzinę zewnętrzną w optyce eleganckiej drewnianej szafy? A może chciałbyś pozłacane lub platynowane uchwyty i okucia, sejf o ekscytującym wyglądzie skóry lub z drzwiami ze szkła pancernego, aby pokazać zabezpieczoną zawartość? Życzysz sobie sejfu, który wygląda jak barwne dzieło sztuki, harmonizujące z nowoczesnym i stylowym wystrojem Twojego domu? Jedno jest pewne: Masterpiece nie musi wyglądać jak sejf! Zarówno część zewnętrzna, jak i wnętrze Twojego sejfu jest tworzona zgodnie z Twoją wizją. Twórz i rozwijaj swoje pomysły – pomożemy Ci zamienić je w rzeczywistość!

MASTERPIECE – ODBICIE TWOJEJ OSOBOWOŚCI

Decyzję o tym, co będziesz trzymał w przygotowanym indywidualnie sejfie, naturalnie pozostawiamy wyłącznie Tobie, ale podczas planowania warto przemyśleć, jakie osobiste „skarby” chcesz zabezpieczyć i ile miejsca na to potrzebujesz. Projektowanie i konstrukcja sejfu są często wynikiem potrzeb, jakie musi spełniać jego wnętrze, więc nie zaszkodzi zaplanować to z wyprzedzeniem. Czy musi być miejsce na rotomaty do zegarków automatycznych, czy wystarczą szuflady? A jeśli w sejfie chcesz głównie przechowywać klejnoty i biżuterię, to ile małych, płaskich szuflad będzie potrzebnych i jak powinny być wyposażone? Czy konieczne są półki wysuwane na cenne monety i medale? Ewentualnie przegródki na klasery? Jeśli chcesz przechowywać w sejfie świadectwa i inne cenne dokumenty, sensowne jest umieszczenie w nim półki o wysokości segregatora formatu A4. Z chęcią omówimy z różne możliwości – chcemy przecież, aby Twój sejf był doskonale wyposażony i dostosowany do Twoich potrzeb!

CONTACT US

Do you have any questions, requests or suggestions? Give us a call. We will take care of your request as soon as possible and are more than happy to arrange a date to learn more about your individual Signature Safe.