SIGNATURE SAFES
NASZE RZEMIOSŁO

Signature Safes by HARTMANN TRESORE są dowodem tego, że bezpieczeństwo i piękno można połączyć w doskonałej harmonii.

BEZPIECZEŃSTWO – PONAD STANDARD

Linia Signature Safes by HARTMANN TRESORE łączy ponad 150 lat tradycyjnego rzemiosła z najnowszą technologią zabezpieczeń. Nasze sejfy na biżuterię i zegarki spełniają najwyższe niemieckie i europejskie normy bezpieczeństwa. Wysoki poziom ochrony przed włamaniem i pożarem jest dokładnie sprawdzany i zatwierdzany przez niezależne instytuty certyfikujące – takie jak VdS Schadenverhütung w Kolonii albo European Certification Body (ECB-S) we Frankfurcie n. Menem.

Aby zapewnić przestrzeganie i dalszy rozwój wymagających kryteriów bezpieczeństwa, HARTMANN TRESORE jest członkiem ESSA – European Security Systems Administration. Jako siła wiodąca tego międzynarodowego stowarzyszenia dbamy o to, aby nasze Signature Safes były w czołówce rozwoju zabezpieczeń.

A nasz dział zarządzania jakością sprawdza każdy sejf, czy spełnia najwyższe standardy jakości – otrzymujesz więc produkt, którego szukasz.

Sejf, który pasuje – tylko do Ciebie

W linii Signature Safes by HARTMANN TRESORE oferujemy Ci spersonalizowane sejfy i szafy pancerne w dowolnej wielkości i z wybranym wyposażeniem.

Aby uzyskać oczekiwany wygląd sejfu, wybierz dowolne wykończenie w wybranym kolorze, niezależnie od tego, czy jest to lakier na wysoki połysk, szlachetne drewno, czy delikatny lakier.

Wnętrze sejfu Signature Safe jest również dostosowane do Twojej specyfikacji i wyjątkowego stylu. Skonfiguruj układ szuflad, rotomatów, przegródek i półek według swoich potrzeb, korzystając z szerokiej gamy gatunków drewna, tkanin, skóry, aksamitu i alcantary w dowolnym kolorze, które pasują do Twojego stylu.

Dodaj do tego wyposażenie: oświetlenie LED, zamki i systemy alarmowe według własnego wyboru, aby stworzyć swój idealny sejf.

Niezależnie od tego, jaki projekt razem stworzymy, każdy Signature Safe jest certyfikowany, aby spełnić wymagania firm ubezpieczeniowych i chronić Twoje najcenniejsze wartości.

Na miarę Twoich życzeń – stabilny w każdym calu

Bardzo wytrzymały najważniejszy składnik każdego sejfu z linii Signature Safe jest zbudowany przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Sejfy te produkuje się przemysłowo z odpornej stali z wielopoziomową ochroną przed ingerencją.

Następnie nasi mistrzowie sztuki wytwarzają z największą dbałością o szczegóły nieprzepuszczalny rdzeń. Doświadczona grupa projektantów, metalowców, stolarzy i tapicerów zapewnia najwyższy poziom doskonałości w całym procesie produkcji.

Cały zespół wykorzystuje swoje wyjątkowe umiejętności i fachową wiedzę, aby ręcznie wykonać Twój Signature Safe szyty na miarę.

Wynikiem będzie ucieleśnienie indywidualności i bezpieczeństwa, które chroni Twoje ważne i cenne przedmioty.

Jakość, na której można polegać – serwis, któremu można zaufać

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twoich przedmiotów wartościowych, HARTMANN TRESORE jest partnerem, na którym możesz polegać.

Od dawna doskonalimy naszą umiejętność łączenia innowacyjnych pomysłów ze specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem. Ponad 200.000 zadowolonych klientów potwierdza, że temu połączeniu można naprawdę zaufać.

Zaczyna się to już w najwcześniejszym etapie, gdyż poufność jest dla nas najwyższym priorytetem – zarówno w odniesieniu do Twoich danych, jak też doradztwa i dostaw. Nasz zespół znany jest z wieloletniego doświadczenia i dyskrecji. Przeszkoleni i certyfikowani technicy serwisowi są do dyspozycji, aby pomóc w przypadku jakiegokolwiek problemu, więc możesz być pewien, że Twoje cenne przedmioty pozostaną bezpieczne i dostępne tylko dla Ciebie.

Twoje skarby – w bezpiecznych rękach

Znajdź inspirację z przykładów i próbek pokazanych na tej stronie. Pozwól naszym doświadczonym ekspertom pomóc Ci w stworzeniu Twojego idealnego sejfu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz jakieś pytania, prośby lub sugestie? Zadzwoń do nas. Zajmiemy się Twoją prośbą tak szybko jak to możliwe i z przyjemnością umówimy się na termin, aby dowiedzieć się więcej o Twoim indywidualnym sejfie Signature Safe.