Sejfy na biżuterię

Sejfy na biżuterię dla wyjątkowych Klientów
Drogocenne ozdoby powinny być przechowywane w sejfie. Sama wartość materialna jest często pokaźna, do tego dochodzi jeszcze fakt, że biżuteria znaczy nierzadko daleko więcej niż sam kruszec z którego jest wykonana. Biżuteria opowiada swoją własną historię. Niektóre ozdoby odziedziczyliśmy od bliskiej nam osoby, inne otrzymaliśmy w prezencie na wyjątkową okazję lub sami pozwoliliśmy sobie na nie po osiągnięciu dużego sukcesu. Dlatego też kradzież pierścionków, bransoletek, łańcuszków i zegarków jest często wyjątkowo nieprzyjemna. Żadna kwota ubezpieczenia nie jest w stanie zadośćuczynić stracie i zwrócić wspomnień, które związane są z niektórymi egzemplarzami. Sejfy na biżuterię linii premium „Signature Safes by HARTMANN” dbają w sposób elegancki i stylowy o najwyższe bezpieczeństwo. Stanowią doskonałe sejfy dla wszystkich, którzy lubią to, co wyjątkowe.

Twój styl decyduje
Przedsiębiorstwo HARTMANN TRESORE posiada prawie 150-letnią tradycję rzemieślniczą i zaliczane jest od momentu specjalizacji w dziedzinie sejfów, która nastąpiła w roku 1983, do wiodących oferentów sejfów w Europie i na Środkowym Wschodzie. Marka klasy ekskluzywnej „Signature Safes by HARTMANN” łączy w sobie najwyższe bezpieczeństwo z indywidualnością. „Signature Safes” to sejfy, które są wykonywane zgodnie z angielskim powiedzeniem „the sky’s the limit” zgodnie ze szczególnymi życzeniami i wyobrażeniami naszych klientów i klientek, często przeznaczane do przechowywania zegarków i biżuterii.

Sejfy na biżuterię mogą być dyskretnie zabudowane lub też w sposób widoczny zintegrowane z atmosferą domu jako atrakcyjne i równocześnie bezpieczne miejsce przechowywania. Jeżeli więc chcesz pokazać swój sejf w rozumieniu nowoczesnej kultury mieszkania, sejfy na biżuterię HARTMANN oferują Ci pełen wachlarz nowych możliwości. Sejf może prezentować się w szlachetnej czerni lub w eleganckim kolorze kremowym. Możliwe są prawie wszystkie kolory, decyduje wyłącznie Twój osobisty styl. Do opcji wyboru zalicza się nawet mocny róż, a także kolorowe wzory. Sejf może być również obciągnięty skórą lub obłożony szlachetnym drewnem, dzięki temu zostanie optycznie dopasowany do innych mebli w Twoim mieszkaniu. Może mieć formę odmienną od tradycyjnego prostopadłościanu. Także okucia i zamek są wymienne i mogą być na życzenie pozłacane. Sejf może być utrzymany w stylu nowoczesnym lub vintage. Wszystko jest możliwe! Powyższa zasada odnosi się również do wnętrza Twojego sejfu. W zakresie wyposażenia do wyboru dostępne są różne szlachetne rodzaje drewna, szkła, kamienia, czy skóry. Szuflady mogą zostać wyściełane aksamitem lub alcantarą, ale także eleganckim filcem lub drewnem. Wybierzesz ten materiał, który będzie najlepiej chronił i podkreślał walory Twoich klejnotów.

Bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu
Priorytet w przypadku sejfów ma oczywiście zawsze bezpieczeństwo. Sejfy na biżuterię marki „Signature Safes by HARTMANN” nie stanowią w tym zakresie żadnego wyjątku, pomimo ich indywidualności i luksusowego charakteru. Sejfy są sprawdzane i certyfikowane zgodnie z aktualnymi normami europejskimi, ponadto mogą być tak wyposażone, aby mogły zostać podłączone do elektronicznego systemu bezpieczeństwa Twojego domu. Pomimo tego sejf powinien być również bezpiecznie zakotwiczony, aby ewentualni włamywacze nie mieli żadnych szans. Im mniejszy i lżejszy jest sejf, tym ważniejsze jest jego przytwierdzenie do podłoża. Także wybór zamka stanowi zasadniczą kwestię: Zaletą zamków elektronicznych jest to, że nie ma klucza, o którego bezpieczne przechowywanie musimy się martwić. Oprócz tego zamki te oferują często dodatkowe funkcje. W ten sposób można przykładowo ustawić opóźnienie czasowe i zadbać o to, aby drzwi zostały otwarte dopiero chwilę po wprowadzeniu kodu. Niezwykle komfortowy jest biometryczny system zamykania na odcisk palca: W celu otwarcia swojego sejfu na biżuterię wystarczy przeciągnąć palec po skanerze – jest to łatwe i wygodne, a w dodatku na najwyższym poziomie bezpieczeństwa! Chętnie doradzimy, jaki system będzie najlepszy dla Twoich indywidualnych wymagań.

Sejf jako indywidualny mebel
Indywidualnie wykonany sejf na ozdoby jest bezpiecznym miejscem do przechowywania Twojej wartościowej biżuterii, a jednocześnie wyrazem Twojego osobistego stylu. Takie sejfy nie są już chowane w kącie, lecz często ustawiane w sposób świadomy jako przedmiot przykuwający wzrok w pokojach lub sypialni, czy też biurze.
Ten, kto się na to decyduje, chciałby oczywiście, aby sejf odpowiadał stylowi wyposażenia mieszkania. Może kolekcja biżuterii składa się z bardzo szczególnych, pojedynczych egzemplarzy, które lubisz mieć na oku i je podziwiać? W tym celu Twój sejf na biżuterię może zostać wyposażony w drzwi ze szkła pancernego. Dzięki temu stanie się pewnego rodzaju witryną wystawową. Garderoba uzyska dzięki sejfowi ze szkłem pancernym całkiem nowy wymiar!

Niezależnie od tego, jak Twój sejf na biżuterię ma wyglądać – wyposażenie wewnętrzne zostanie dopasowane do Twoich zbiorów i życzeń. Ten, kto posiada bardzo dużo pierścionków, będzie kładł nacisk na szuflady z uchwytami na pierścionki i liczne przegródki. Przewidziano oczywiście specjalne półki na bransoletki, kolczyki i inną biżuterię. Jeśli dla kogoś diademy mają szczególną wartość, potrzebuje większej odległości pomiędzy półkami, a kto ponadto posiada wartościowe zegarki, będzie potrzebował także miejsca na jeden lub kilka rotomatów. W przypadku, gdy jeden z klejnotów jest wyjątkowo okazały i wartościowy, można także zamontować wewnątrz sejfu specjalny skarbczyk wewnętrzny. Oprócz drewna szlachetnego, szuflady można oczywiście wyposażyć w szklane fronty lub półki oraz podświetlić je lampami LED, abyś w każdej chwili miał jak najlepszy widok swojej kolekcji. Występuje prawie nieskończona różnorodność możliwości, gdyż sejf na biżuterię jest dopasowany do Twoich życzeń, potrzeb i wyobrażeń, aż po najmniejszy szczegół. Przed wspólnym zaprojektowaniem Twojego sejfu na biżuterię, pomocna jest zawsze dokładna inwentaryzacja Twojej kolekcji.

Sejfy na biżuterię naszej ekskluzywnej marki „Signature Safes by HARTMANN” produkowane są i wyposażane indywidualnie, wyłącznie dla Ciebie i zgodnie z Twoimi życzeniami. Wedle Twojego życzenia dostarczymy Ci sejf i profesjonalnie go zakotwiczymy. Także długo po dokonaniu zakupu nasz serwis będzie cię wspierał w razie pytań i spraw dotyczących Twojego „Signature Safe”.

 
 

O naszych sejfach na biżuterię

Chroń swoje drogocenne ozdoby w eleganckim sejfie, który zostanie zaprojektowany indywidualnie i zgodnie z Twoimi życzeniami. Łączy najwyższe bezpieczeństwo i stylowy design z profesjonalnym przechowywaniem, na jakie zasługują Twoje najpiękniejsze klejnoty i ulubione pamiątki. Przecież biżuteria stanowi o wiele więcej niż tylko wartość materialną!

Nasza galeria zdjęć oferuje Ci kilka podpowiedzi dotyczących zaprojektowania i wyposażenia Twojego zupełnie osobistego sejfu na biżuterię. Masz już własne pomysły na swój sejf? Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie z Tobą zaprojektować Twój całkowicie indywidualny sejf na biżuterię.

Piękno i bezpieczeństwo idą w parze. Udowodnimy Ci to.

 
 

INDIWIDUALNY DESIGN

Połączymy Twoje życzenia z aspektami techniki bezpieczeństwa i zaprojektujemy wspólnie z Tobą Twój indywidualny sejf na ozdoby.

 

 

 

 

WYSOKIE BEZPIECZENSTWO

Nasze sejfy na biżuterię są kontrolowane i certyfikowane przez niezależne, neutralne instytucje certyfikujące, zgodnie z normą PN-EN 1143-1 – bezpieczeństwo, któremu możesz zaufać!

 

 

SEJFY NA BIŻUTERIĘ

Wykonamy Twój sejf na biżuterię zgodnie z Twoimi życzeniami i wymaganiami – wyposażony w specjalne szufladki biżuteryjne na Twoje pierścionki, łańcuszki i kolie! 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy również otwarci na uwagi i sugestie.

HARTMANN TRESORE GROUP

HARTMANN TRESORE AG
Headquarters Germany

HARTMANN TRESORE France S.A.R.L.

3 rue de la Louvière
BP 77
78 512 Rambouillet Cedex
+33 134571155
info@signature-safes.fr
www.signature-safes.fr

HARTMANN TRESORE Italia Srl

Via Benedetto Brin, 12
20149 Milano
+39 0243981634
info@signature-safes.it
www.signature-safes.it

HARTMANN TRESORE Polska Sp. z o. o.

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa
+48 22 850 4045
info@signature-safes.pl
www.signature-safes.pl

HARTMANN TRESORE Schweiz AG

Pflanzschulstrasse 3
8411 Winterthur
+41 443503955
info@signature-safes.ch
www.signature-safes.ch

HARTMANN TRESORE Middle East LLC

P.O. Box 102761
Gold & Diamond Park,
Sheikh Zayed Road
Building 5, Shop R - 003
Dubai – United Arab Emirates
+971 4 380 8099
+971 4 338 5859
info@signature-safes.ae
www.signature-safes.ae


*Pole obowiązkowe

Dziękujemy za Państwa zapytanie.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej, jak to możliwe.
Zespół HARTMANN TRESORE