Sejfy na zegarki

Wyjątkowe sejfy dla Twoich unikatowych zegarków
W sejfie z naszym autografem Twoje cenne zegarki będą przede wszystkim bezpieczne i zawsze pod ręką a ponad to także punktualne. Wygląd zewnętrzny i wnętrze zostaną wykonane zgodnie z Twoimi życzeniami co do najmniejszego szczegółu, w wybranych przez Ciebie materiałach i kolorach. Dzięki temu sejf Hartmann Signature nie tylko będzie stanowił wspaniałą oprawę Twoich zegarków ale także harmonijnie dopasuje się do wnętrza Twojego gabinetu, czy sypialni. Sejf na zegarki marki HARTMANN jest czymś więcej niż tylko bezpiecznym miejscem przechowywania – stanie się symbolem Twojego dobrego gustu, wykonanym zgodnie z najlepszą tradycją rzemieślniczą.

Punktualnie choć nieregularnie
Posiadasz zegarki automatyczne? Pamiętaj o wyposażeniu sejfu w odpowiedniej klasy rotomaty. Dzięki temu nawet jeżeli często zmieniasz zegarki, Twój czasomierz zawsze będzie punktualny. Godzina i data będą zawsze prawidłowo ustawione. Jeżeli posiadasz modele specjalne, jak przykładowo zegarki lotnicze z wyświetlaczem faz księżyca lub zegarki typu vintage z długowiecznymi kalendarzami, rotomaty będą nieodzowne w celu utrzymania prawidłowych wskazań. Ponadto olej znajdujący się w zegarkach automatycznych może ulec zażywiczeniu – rotomat zapobiegnie temu skutecznie. Rotomaty zabudowane w sejfie HARTMANN to ponadto niezwykle stylowe miejsce do przechowywania zegarków, gdyż są one optymalnie eksponowane i oprawione.

Wybór odpowiedniego typu rotomatu zależny jest od rodzaju zegarków, a także od rozmiaru sejfu, który wybrałeś. Projektując wnętrze sejfu dopasujemy się do Twoich wymagań co do rotomatów. Duże i ciężkie zegarki potrzebują rotomatów o solidnej konstrukcji. Ponadto rotomaty muszą być ustawione w sposób dopasowany do danego modelu zegarków i poruszać się różnymi prędkościami i w różnych kierunkach.

Twój sejf na zegarki – ozdobą sam w sobie
Szuflady o specjalnym wyposażeniu wnętrza oferują miejsce na kolejne zegarki lub inne ozdoby. Każda szuflada Twojego sejfu na zegarki zostaje wykonana, aż po najmniejszy szczegół zgodnie z Twoimi upodobaniami, z reguły z najdelikatniejszego drewna szlachetnego. Od Twojego osobistego stylu zależy, czy zdecydujesz się na drewno orzechowe, dąb, klon, wenge czy też inny gatunek. Szuflady mogą zostać wyściełane aksamitem, alcantarą lub skórą w każdym wybranym przez Ciebie odcieniu. W zależności od Twojego życzenia, szuflady Twojego sejfu mogą zostać wyposażone w poduszki lub szufladki na zegarki, ale oczywiście również w specjalne przegródki do przechowywania innej biżuterii, jak np. pierścionki, łańcuszki czy bransoletki. Wnętrze może też obejmować filigranowe półki szklane. Wewnętrzne oświetlenie LED efektywnie podkreśli Twoje drogocenne ozdoby.

Także kolorystyka zewnętrzna może być dobrana zgodnie z Twoim indywidualnym życzeniem – niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na czarny lakier o wysokim połysku, elegancką biel, niezwykłe odcienie złota czy też czerwień Ferrari, pomarańcz Lamborghini lub delikatny odcień różowy. Oczywiście w swoim sejfie na zegarki możesz zaprojektować także miejsce na całkiem inne przedmioty – przykładowo, jeżeli oprócz swoich zegarków i biżuterii chcesz również bezpiecznie przechowywać dokumenty.
Szeroki wybór masz także w kwestii formy i uszlachetnienia armatury. Wybieraj uszlachetnienia całkowicie według własnych upodobań – nieważne, czy chodzi o pozłacanie, niklowanie czy też platynę.

Piękno i bezpieczeństwo – dwa w jednym!
O jednym na pewno nie musisz myśleć: o kwestii bezpieczeństwa. Proponujemy Ci nie tylko sejf, lecz pełny pakiet bezpieczeństwa. Omówimy z Tobą włączenie sejfu w koncepcję zabezpieczeń Twojego domu.

Sejfy HARTMANN TRESORE są sprawdzane i certyfikowane według normy europejskiej EN 1143-1 i dostępne we wszystkich klasach bezpieczeństwa. Jaka klasa bezpieczeństwa jest odpowiednia dla Twojego sejfu na zegarki? Jaki wybrać zamek? Doradzimy Ci, który system zamykania jest odpowiedni dla Twojego sejfu na zegarki i jaką klasę odporności sejf powinien posiadać. Zamek elektroniczny lub innowacyjny system zamykania na odcisk palca stanowią zdecydowaną zaletę w porównaniu do klasycznego zamka kluczowego: Nie ma klucza, o którego bezpieczne przechowywanie musisz się martwić. Istnieje także możliwość zamówienia sejfu otwieranego z aplikacji w telefonie.  Doradzimy Ci kompleksowo i dyskretnie, aby Twoje zegarki były optymalnie chronione!

Twój sejf na zegarki może zostać wyposażony na życzenie również w składniki instalacji alarmowej. Poprzez podłączenie do instalacji alarmowej uznanej przez niemieckie stowarzyszenie VdS może zwiększyć się dodatkowo ochrona ubezpieczeniowa przechowywanych zbiorów. Nie może być bezpieczniej!

Nasz fachowy personel oczywiście zadba także o dostawę, jak i prawidłowe ustawienie i zakotwiczenie sejfu w miejscu, które przewidziałeś do jego montażu. Także w tym zakresie możesz się zdać na naszą kompleksową obsługę. Jeszcze przez długi czas po zakupie chętnie odpowiemy na pytania dotyczące Twojego sejfu.

SEJFY HARTMANN TRESORE – innowacyjne i związane z tradycją
HARTMANN TRESORE AG należy do wiodących oferentów wysokiej jakości sejfów w Niemczech, Europie i na Środkowym Wschodzie. W oparciu o prawie 150-letnie doświadczenie w zakresie kowalstwa i ślusarstwa, przedsiębiorstwo skupiło się w roku 1983 na dziedzinie sejfów. Marka „Signature Safes by HARTMANN” oznacza najbardziej wyszukaną kategorię sejfów, które zostały stworzone specjalnie dla miłośników i kolekcjonerów zegarków i biżuterii, posiadających całkowicie indywidualną konstrukcję, pasującą zarówno do Twojej kolekcji, jak i Twojej osobowości.

Jak ma wyglądać Twój osobisty sejf na zegarki? Jak jest wyposażony? Czy ma być centralnym punktem danego pomieszczenia? A może jeszcze nie masz żadnego sprecyzowanego wyobrażenia swojego sejfu? Planujesz w krótkim czasie rozszerzyć swoją kolekcję i masz już nowe plany na przyszłość? Chętnie doradzimy Ci w każdej sytuacji i wyjaśnimy wszystkie ważne kwestie, tak aby Twój sejf był dokładnie dopasowany do istniejącej lub planowanej kolekcji – Twój unikatowy sejf na zegarki!

 
 

O naszych sejfach na zegarki

Zagwarantuj swojej drogocennej kolekcji najlepszą ochronę –  w indywidualnie wykonanym sejfie na zegarki, oferującym sprawdzone bezpieczeństwo i zaprojektowanym wyłącznie według Twoich wyobrażeń i potrzeb. Unikat stanowiący wyraz Twojego niepowtarzalnego stylu!

Jak ma wyglądać Twój osobisty sejf na zegarki? Jak powinien być wyposażony? Kilka propozycji znajdziesz w naszej galerii. Chętnie służymy indywidualnym doradztwem i zaprojektujemy wspólnie Twój Signature Safe.

Sejfy stanowią coś więcej niż mówi ich definicja. Pragniemy Cię o tym przekonać.

 

 

 
 

INDYWIDUALNY DESIGN

Od lakierowania aż po najmniejszy szczegół wnętrza – zaprojektujemy Twój sejf na zegarki zgodnie z Twoimi życzeniami i wymogamts.

BEZKOMPROMISOWE BEZPIECZENSTWO

Możesz zaufać jakości HARTMANN! Nasze sejfy na zegarki są sprawdzane i certyfikowane przez niezależne instytucje zgodnie z aktualnymi normami europejskimi. Bezpieczeństwo ma u nas najwyższy priorytet!

 

 

 

 

SEJFY NA ZEGARKI

Z wybranymi przez Ciebie rotomatami i ze specjalnie wyposażonymi szufladami. Najlepsza ochrona dla Twojej kolekcji!

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy również otwarci na uwagi i sugestie.

HARTMANN TRESORE GROUP

HARTMANN TRESORE AG
Headquarters Germany

HARTMANN TRESORE France S.A.R.L.

3 rue de la Louvière
BP 77
78 512 Rambouillet Cedex
+33 134571155
info@signature-safes.fr
www.signature-safes.fr

HARTMANN TRESORE Italia Srl

Via Benedetto Brin, 12
20149 Milano
+39 0243981634
info@signature-safes.it
www.signature-safes.it

HARTMANN TRESORE Polska Sp. z o. o.

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa
+48 22 850 4045
info@signature-safes.pl
www.signature-safes.pl

HARTMANN TRESORE Schweiz AG

Pflanzschulstrasse 3
8411 Winterthur
+41 443503955
info@signature-safes.ch
www.signature-safes.ch

HARTMANN TRESORE Middle East LLC

P.O. Box 102761
Gold & Diamond Park,
Sheikh Zayed Road
Building 5, Shop R - 003
Dubai – United Arab Emirates
+971 4 380 8099
+971 4 338 5859
info@signature-safes.ae
www.signature-safes.ae


*Pole obowiązkowe

Dziękujemy za Państwa zapytanie.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej, jak to możliwe.
Zespół HARTMANN TRESORE